Naruto Shippuden-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-новото Наруто РПГ!Регистрирай се и се забавлявай!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Вто Окт 19, 2021 11:49 pm
Top posters
Забуза Момочи
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Учиха Итачи
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Jiryia
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Uchiha Tobi
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Учиха Мадара
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Marto_Yamato
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Хаширама Сенжу
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Minato
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Sasuke
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 
Тобирама
Мисии          - Page 3 I_vote_lcapМисии          - Page 3 I_voting_barМисии          - Page 3 I_vote_rcap 

 

 Мисии

Go down 
+12
Какаши Хатаке 9
Uchiha Tobi
Minato
xKabuto
Marto_Yamato
Jiryia
sasori
Хаширама Сенжу
Sasuke
Забуза Момочи
Учиха Мадара
Учиха Итачи
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:58 pm

Какаши успешна мисия награда 25 руо
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 10:00 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 8:33 am

Наруто Узумаки написа:
Искам мисия и ако може да е по-трудничка. Smile
Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:22 am

Искам мисия.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:42 am

Наруто мисията ти е ранк S трябва да отидеш в КИРИ и да помогнеш на кагето да победи КАКУЗО.УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:43 am

Хаширама мисията ти е ранк Б трябва да отидеш в СУНА и да помогнеш да подредят болницата с билки.УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:52 am

мисията ти е от ранг Ц - Пратеничка от Сунагакуре е дошла да предаде вашно съобщение до Хокагето мисията ти е да я придрожиш благополучно обратно до Суна, но внимавай по пътя могат да ви нападнат крадци или разбоиници
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:54 am

Доклад:
Започнах да се подготвям за пътя към Суна.За всеки случей си взех кунаите и шурикените.Тръгнах на път.Вървях,вървях и не след дълго стигнах до Суна.Чак там осъзнах,че съм си забравил експлозивните бележки,но те едва ли ще са ми нужни тук.Едно момиче ме чакаше на портите на Суна.
-Ти ли си пратеничката?
-Да... Ние потеглихме към Коноха по пътя посточнно се озъртах насам-натам , но в крайна сметка не ни се случи нещо и пристигнахме благополучно в Коноха.Аз заведох пратеничката до офиса на Хокагето и се прибрах вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 11:55 am

Какаши мисия успешна награда 25 руо
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:09 pm

Веднага щом ми дадоха мисията се запътих към СУНА. Стигнах вече до болницата , влязох да огледам наоколо за да попитам къде да започна да помагам.
В болницата беше пусто.Когато се чу шум от една стая. Отидох там и видях всички как подреждат най-различни билки.Влкючих се и аз.След упорит труд вече почти бяхме готови когато един рафт с билки остана празен.Болницата нямала такава билки и трябваше да предприема нещо. Отидох на острова ,където расте тази билка. Огледах почти целият остров за тази билка , но нищо не намерих. След това дойде Екип медицински нинджи и ми казаха , че билката расте на този остров , но под земята. Аз много се учудих. Направих моята техника - Dochuu Eigyo като влязох под земята за да я намеря. Точно при влизането ми видях едно хубаво цвете. До него имаше точно от билката която търсех. Върнах се в болницата час по-късно . Започнах да редя билката в рафта. Когато бях готов медицинските нинджи ми благодариха за помоща и ме изпратиха обратно към Коноха.
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:12 pm

Мисията е успешна.Сега ще ти се преведат парите.
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
sasori




Мнения : 3
Дата на регистрация : 24.07.2012

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: mojeli misiq   Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:17 pm

mojeli misiq pls
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:18 pm

Първо си направи герой от тук - [Only admins are allowed to see this link] Smile
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Jiryia

Jiryia


Мнения : 48
Дата на регистрация : 23.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: pls moje li misiq   Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:19 pm

moje li misiq ?
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:23 pm

Изуна, мисията ти е да хванеш 2-ма нисък ранк бандити до портата на Коноха.Това е Ц ранк мисия. Smile
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:38 pm

Какаши мисията ти е от ранг Б в нея ще отидеш до страната на светкавиците за да окажеш подкрепа в борбата на местните шинобита със организация целяща превземането на Кумогакуре
Върнете се в началото Go down
Jiryia

Jiryia


Мнения : 48
Дата на регистрация : 23.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re-Misii   Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:39 pm

Otidoh do portite no bandita me chaka6e az izpolzvah sharingan i kloning za da nemoje da me ubie predvijdah my vseki udar nakrao go atakyvah i go zavedoh na hokageto toi my dade nakazanieto i vsichko be6e nared .!! sunny
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:41 pm

тръгвайки към страната на светкавиците първо минах през страната на водата където явно са знаели 4е ще окажа помощ в борбата ми бяха устроили засада от 3-ма шинобита трябваше да мисля бурзо как да ги победя и тогава направих клонинг без да ме видят и изпратих клонинга ми да се бие с тях докато аз се запътих към страната на светкавиците без да ме забележат шинобитата на водата ве4е бях пристигнал в селото на светкавиците вклу4вайки се в битката на шинобитата врагът беше добре подготвен ние се бихме равностойно до момента когато те призоваха най силния демон на селото на светкавиците с което те много не затрудниха в битката но ние сащо им отвърнахме със същото и призовахме звяр с което силите отново бяха изравнени но накрая забелязах 4е има скрити нинджи на наша страна и когато дадохме сигнал и те се появиха със гръм и трясък с бомби4ки шурикени кунаи димки и с катони (огнен елемент) с което ги нападнахме в гръб и докато не се усетят ве4е бяхме победили звяра им както и пове4ето тяхни шинобита с което надделяхме в битката и така ве4е се връщам обратно в коноха заобикаляйки нинджите на водата
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:42 pm

sashko119 написа:
Otidoh do portite no bandita me chaka6e az izpolzvah sharingan i kloning za da nemoje da me ubie predvijdah my vseki udar nakrao go atakyvah i go zavedoh na hokageto toi my dade nakazanieto i vsichko be6e nared .!! sunny
Трябва да напишеш над 10 реда lol!
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:43 pm

Учиха Мадара написа:
Наруто мисията ти е ранк S трябва да отидеш в КИРИ и да помогнеш на кагето да победи КАКУЗО.УСПЕХ
Наруто беше много развълнуван, че получи такава трудна и висок ранк мисия.Той се зарадва и се отправи към високите порти на Коноха.Излезе от тях и се обърна.Вгледа се малко и се замисили.След като приключи, той се запъти към КИРИГАКУРЕ.Вървеше доста време и го пресрещнаха бандити.Бяха 10 на брой, но Наруто използва 1.Bushin no kunai - хвърлям кунай които се клонира на много кунай.Личеше си, че бяха слаб ранк и той ги замина.Продължи по пътя си и пристигна в селото.Имаше много гъста.Логично беше.Все пак това беше Селото скрито в Мъглата.Наруто слезе от лодката, която ползваше, за да стигне до селото и започна да търси този мъж на име Какузу.След толкова търсене нямаше следа от този човек.Наруто седна до едно дърво и въздъхна силно.Никъде го нямаше.По едно време се заслуша, че една жена говори за кръдец от Акатски, който е нахлул в КИРИГАКУРЕ.Наруто попита за повече информация и отиде до кабинета на Мизукагето.Това беше една жена.Наруто малко се зачуди и попита къде е този Какузу, за да го убие.Мизукагето се зачуди малко, че Коноха праща генин да победи този мъж.След като свърши работата си, Наруто успя да намери Какузу.Първо влезе в сейдж мода си и атакува мъжа с кунай.Някак си той се вързоди и тогава Наруто го атакува с шурикен.Най-накрая хлапето се изнерви и атакува с Фуутон: Расен-Шурикен.След края на битката, Наруто го заведе при Хокагето и зачака наградата си. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 1:44 pm

Какаши успешна мисия награда 25 руо
Върнете се в началото Go down
Jiryia

Jiryia


Мнения : 48
Дата на регистрация : 23.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re-misiq   Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 2:00 pm

Sled kato stignah do portata turseh usileno kradeca ima6e mnogo hora i toi moje6e da se krie navsqkade turseh go sus chasove dokato ne se chu pisuk otvun az se zatichah na tam i jenata kaza che e bila napadnata az go vidqh i trugnah sled nego baga6e usileno no az si aktivirah sharingana i po4ti go bqh nastignal toi se oburna i zapo4na da govori i az mu kazah da spre no toi neme chu i zapo4na da me napada az mu predvijdah vsichki ataki sus kunai i normalni i nemoje6e da me uceli kazvah mu i mu kazvah da spre no toi neiska6e sled kato sprq da me atakuva az napravih kloningi sus koito toi trqbva6e da se bie no i te imaha sharingan i my be6e mnogo trudno nakraq veche nemu bqha ostanali sili i az go hvanah trugnahme kum grada toi se durpa6e i izka6e da izbaga no kloningite i az go pazehme da ne izbaga kato stignamhe se izvini na jenata zavedohme go na hokageto i mu dade nakazanie i vsichko svur6i !! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 2:02 pm

искам мисиия affraid What a Face What a Face Arrow Neutral Neutral What a Face cheers
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 2:03 pm

sashko119 написа:
Sled kato stignah do portata turseh usileno kradeca ima6e mnogo hora i toi moje6e da se krie navsqkade turseh go sus chasove dokato ne se chu pisuk otvun az se zatichah na tam i jenata kaza che e bila napadnata az go vidqh i trugnah sled nego baga6e usileno no az si aktivirah sharingana i po4ti go bqh nastignal toi se oburna i zapo4na da govori i az mu kazah da spre no toi neme chu i zapo4na da me napada az mu predvijdah vsichki ataki sus kunai i normalni i nemoje6e da me uceli kazvah mu i mu kazvah da spre no toi neiska6e sled kato sprq da me atakuva az napravih kloningi sus koito toi trqbva6e da se bie no i te imaha sharingan i my be6e mnogo trudno nakraq veche nemu bqha ostanali sili i az go hvanah trugnahme kum grada toi se durpa6e i izka6e da izbaga no kloningite i az go pazehme da ne izbaga kato stignamhe se izvini na jenata zavedohme go na hokageto i mu dade nakazanie i vsichko svur6i !! lol! lol!
Мисията е успешна. Награда 25 руо.
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Jiryia

Jiryia


Мнения : 48
Дата на регистрация : 23.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq   Мисии          - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2012 2:05 pm

a texnika ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии          - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии
Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Мисии
» Мисии

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Shippuden-Rpg :: Селата :: Коноха-
Идете на: