Naruto Shippuden-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-новото Наруто РПГ!Регистрирай се и се забавлявай!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Вто Окт 19, 2021 11:49 pm
Top posters
Забуза Момочи
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Учиха Итачи
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Jiryia
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Uchiha Tobi
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Учиха Мадара
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Marto_Yamato
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Хаширама Сенжу
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Minato
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Sasuke
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 
Тобирама
Мисии          - Page 11 I_vote_lcapМисии          - Page 11 I_voting_barМисии          - Page 11 I_vote_rcap 

 

 Мисии

Go down 
+12
Какаши Хатаке 9
Uchiha Tobi
Minato
xKabuto
Marto_Yamato
Jiryia
sasori
Хаширама Сенжу
Sasuke
Забуза Момочи
Учиха Мадара
Учиха Итачи
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторСъобщение
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 30, 2012 1:16 pm

искам мисия lol!
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 10:05 am

rikudo misqta ti e da vuztunovi6 gorata ot pojara na naruto
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 10:07 am

извикаха ме при хокагето тои запо4на да ми обеснява за моята мисия каза ми вси4ки подробности и ме изпрати излезнах аз от кабинета на хокагето и гледам паза4ите гонят наруто нещо не слушяше минавам и по стълбите поварвях и страгнах на мисията си след далго патуване по гората стигнах мястото за мисията си направих вси4ко което хокагето ми заръ4я мисията не беше кои знае колко сложна но все пак не се оплаквам трагвам си аз кам моето село коноха но имах някъкво странно 4увсто 4е става нещо повърях още малко и гледам излиза огромен пушяк от гората до коноха помислих 4е някои е нападнал селото и побарзах ж тоя момент ми бяха пратили орел в които имаше писмо там пишеше 4е е станала голяма беда наруто е подпалил гората и хокагето ме помоли да се върна много бързо защото в цялото село само аз имам умението да въстановя гората докато доида те щели да изгорят пожяра след пет минути се варнах и казах да докладват там имаше много воден стил нинджи там беше и моя приятел какаши тои каза 4е 6те овладеят пожяра но следмалко 4ух писаци и веднага с какаши се спуснахме да видим там имашде две деца които си играели бяха заградени от оганя какаши набарзо изгаси мястото аз направих от моите два дарвени клонинга и ги накарах да изведат децата те ги спасиха но другите нинджи се притесниха какво става защото клонингите ми из4езнаха и хокагето заповяда на пове4е нинджи да изгасят пожяре и тогава те със вси4ка сила се втурнаха да гасят и да ни тарсят след пет минути пожяра беше изгасен а какаши ни беше защитилил в водна стена намерихани и ни викнаха при хокагето с какаши отидохме и хокагето ме помоли да възтановя гората защото ако няма гора враговете лестно ще ни нападнат аз разбрах какво трябва да правя седнах сабрах малко 4якра и станах направих знаци и изкрещях със вси4ка сила така въстанових цялата гора но половината ми 4якра бе изхабена след като я възтанових хокагето викна мен и какаши в кабинета си влезнахме и тя ни каза 4е на мен благодари за успешната мисия и 4е сам възтановил гората а на мен и какаши благодари 4е спасихме двете деца не след по далго от минута родители на децата доидоха и ни благодариха и пратиха подараци за нас а хокагето каза на паза4ите да вкарат наруто и ми каза сега хаширама имам мисия за теб ще хванеш на покрива на сградата наруто с дарвен стил наказанието му е два дена на пкрива без храна след това наруто се разбонтува и и избяга и и каза стара 4янта няма да ме хванеш тсунаде сама се ядоса и каза защо не правите нищо както е и се развика на паза4ите и те хукнаха пак да го тарсят ние си трагнахме с какаши и си казахме довиждане
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 10:16 am

misiq uspeshna nagrada 100 ruo
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 8:43 pm

Искам мисия !!!
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 8:45 pm

Мисията ти е ранк Ц трябва да отидеш до стаята на хокагето и да я подредиш.Но знаи 4е там е много задъшно,той постоянно пуши ;д
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 9:05 pm

Рикудо мисията ти е ранк Б трябва да отидеш в гората да одрежеш няколко дървето и да си нацепиш.Успех
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 2:50 pm

Otidoh v staqta na hokageto. Tam beshe otvrat.Izobshto ne se dishashe.Za nachalo otvorih prozorcite, za da se provetri. Sled okolo chas - dva mirizmata na dim se mahna i zapochnah da chistq. pod byoroto na kagetot beshe ojasno mrusno. Imashe samo bokluci, dori imashe i hvurleni kotii s cigari.Sled kato pochistih i tam, zapochnah da chistq shkafovete i knigite (makar che te bqha malko).Dokato chistih edin shkaf namerih playboy spisani Very Happy porazgledah go malko, no vse pak produljih da chistq i go postavih na mqstoto mu.Posle namerih nqkakuf svituk. Beshe mi lubobitno, no ne go otvorih, zashtoto rabotata mi beshe da chistq, a ne da pretursvam staqta,Sled dva chasa umoritelno chistene izlqzoh malko na chist vuzduh,Hapnah piinah i pak se vurnah na rabota.
Otnowo produljih da chistq.Imashe oshte mnogo mrusotiq, no az se pogrijih.
Sled okolo chetiri chasa chistene nai-nakraq bqh gotov.Vsichko blesteshe i mirizmata na tyotyon q nqmashe.Izlqzoh ot staqta i se pribrah vkushti.


Последната промяна е направена от Кабуто. на Пон Авг 13, 2012 6:53 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 6:08 pm

Съжелявам,но съм казал под 10 реда да няма мисия!!!
МИСИЯТА Е НЕВАЛИДНА!!!
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 6:59 pm

Ops izvinqvam se - redaktirah doklada moje da go proverish nanovo.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:06 pm

мисията успешна награда 15 ру
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:08 pm

Искам мисия!
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:11 pm

Мисията ти е РАНК А трабва да отидеш в Ивагакуре и да предпазиш селото от нападение от АКАЦКИ.

Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:31 pm

Shtom razbrah za misiqta se prigotvih, vzeh si hrana i voda za izput i trugnah s oshte dve ninji koito shtqha da me ezkortirat do tam i posle da si trugnat.Po putq ne beshe nikak spokoino.Na dva- tri puti ni napadaha kradci, no nqmashe nujda da se namesvam, tui kato te bqha bizobidni i ohranata se pogriji za tqh, no trudnoto tukmo predstoeshe.
Kogato se izmorihme si napravihme lager da pochinem i posel pak da trugnem. Nahranih se i legnah da pospq za chas dva i posle pak shtqhme da trugnem.Prez tova vreme ohranata trqbvashe da ome pazi.Sled nqma i polovin chas se chu nqkakuf shum.Az se sabudih.Edin ot ohranata otide da proveri no taka i ne se zavurna.Otidoh az.Namerih samo negoviqt trup koito lejeshe do edin hrast, a do nego beshe zabit kunai s belejka na koqto pisheshe da ne produljavame po putq si zashtoto shte umrem.Vurnah se obratno pri drugata ninja koqto ostana s men, subrahme si bagaja i trugnahme otnovo.Vurvqhme nqma i tri chasa i ot strani nqkoi hvurli kunai s hartiena belejka po nas.Za shtastie az reagirah mnogo burzo i metnah shuriken koito udari kunaq i exploziqta ne stigna do nas.Vednaga s ninjata se prigropirahme i az napravih Kuchiyose: Edo tensei- призоваваш легендарни мъртви нинджи със забранена техника i taka prizovah tretiq raikage. toi trugna na pred da se bie a az stoqh s ninjata,Izvednuj pred nas skochiha dve ninji i napraviha Bunshin Bakuha-воден клонинг които експлодира.Za shtastie moqta ohrana mojeshe Shadow Clone i te se zbiha s vodnite kloningi i te ne ni napraviha nishto,Togava az hvurlih tri kunaq s explodirashti belejki i ubih dvamata protivnici, a raikageto se beshe sbil s petima, beshe ubil chetirima ot tqh, a edin go razpitahme.Toi kaza che akatsuki sa gi bratili za da ni sprut. Produljihme po putq si.
Kogato stignahme ninjata koqto beshe ostanala da me ezkortira do seloto si trugna. Tam se nahranih, pochinah si i na drugiq den se prigotvih za ekshun.Iva beshe prigotvila mnogo dobra ohrana, sushto i mnogobroina.Sledobed ni napadnaha.Otvsqkude gurmqha kunai s ex. belejki i mnogo hora umiraha. Otnovo prizovah tretiq raikage koito se sbi s akatsuki.Te go raniha, no poneje beshe prizovan s edon tensei se regenerira. Izvednuj edna ninja (ne vidqh liceto mu no beshe ot akatsuki) me napadna, no ninja ot seloto se pojertva i me zashtiti, a druga go napadna, no toi izbqga.Taka sled mnogochasova bitka s Akatsuki nie ospqhme da gi progonim i te izbqgaha.Jitelite na Seloto mi bqha mnogo blagodarni za pomoshtta i me izpratiha s hrana i voda po putq mi obratno kum Konoha.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:56 pm

Мисията Успешна награда 50 руо
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 10:07 pm

Искам мисия.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 10:44 pm

Мисията ти е РАНК А трябва да отидеш до СУНА и да придружиш КАЗЕКАГЕТО до КОНОХА със още 4 нинджи,но внимавай МАДАРА ще се появи и ще ви атакува.Успех
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 11:18 am

Trugnah kum Suna.Putqt beshe dulug i izmoritelen, zatova si napravih na dva puti lager da si pochina.
Nai-nakraq stignah bez problem.Tam me chakaha kazekageto i oshte chetiri ninji.Pochinah si, nahranih se i trugnahme kum Konoha.Polovinata put beshe mnogo spokoen.NApravihme si lager i legnahme da pospim - az i kazekageto a ninjite b qha na post.Po edno vreme se chu shum.Az i kazekageto se sabudihme i vidqhme che vsichki ninji gi nqmashe a pred nas stoeshe Uchiha Madara.Toi kaza, che ako kazekageot ne se predade bez boi i dvamata shte umrem.Vednaga shtom chu tova kazekageto napadna Madara.Toi vednaga izpolzva susano'o i go hvana.Az napravih edo tensei i vuzrodih tretiq raikage. Susano'o beshe v purva forma i taka s edna moshtna ataka na raikageto v grubnaka uspqh da mu shtupq kostite i togava az prizovah zmii koito da napadnat Madara.Toi napravi ogneni topki i izpepeli zmiite mii trugna za men.Togava kazekageto me predpazi i zapochnahme da se piem mnogo jestoko.
Sled edna golqma istoshtitelna bitka az i kazekageto uspqhme da progonim Uchiha Madara.
Otnoovo trugnahme kum Konoha i stignahme bez nikakvi drugi problemi.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 4:14 pm

Мисията Успешна награда 50 руо Smile
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 4:15 pm

Искам мисия.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 4:26 pm

Мисията ти е ранк Ц трябва да отидеш в гората на коноха и да одрежеш дърва за стаяна на кагето,но трябва да ги наредиш ;д Успех
Върнете се в началото Go down
Кабуто.

Кабуто.


Мнения : 14
Дата на регистрация : 31.07.2012

Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 6:13 pm

Otidoh v gorata za durva.Beshe rano sutrinta.Vremeto beshe dobro, luhashe lek vetrec.Beshe mnogo spokoino.Predi da zapochna da seka durva reshih malko da potreniram i zapochnah da bqgam v gorata.Sled nqkolko chasa izmoritelno bqgane.Sedna i hapnah malko.Posle si pochinah okolo polovin chas.Izvendnuj dochuh shum.Otidoh da proverq kakvo stava i vidqh, che nqma nishto osven katerichki i ptichki.
Zapochnah da seka durva.Otnachalo beshe dobre no posle stana dosta izmoritelno.Sled nqkolko chasa cepene na treva reshih da otida do seloto da hapna edin ramen.Posle se vurnah i otnovo produljih da cepq durvata.Sled mnogo cepene zapochnah da prenasqm durvata to edin sklad ot kudeto hokageto si vzimashe durvata.Zapochnah da gi redq no purvoto narejdane go napravih mnogo naburzo zashtoto iskah da se pribera i sled kato zatvorih sklada chuh shum.Kato otvorih otnovo, vidqh, che durvata sa razpadali navsqkude.Razbrah che e zashtoto mnogo burzah dokato gi redqh.Naredih gi nanovo kato vnimavah.Otne mi vreme no nai-narkaq gi naredih idealno.Zatvorih sklada i se pribrah vkushti.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии          - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии
Върнете се в началото 
Страница 11 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Мисии
» Мисии

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Shippuden-Rpg :: Селата :: Коноха-
Идете на: