Naruto Shippuden-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-новото Наруто РПГ!Регистрирай се и се забавлявай!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Вто Окт 19, 2021 11:49 pm
Top posters
Забуза Момочи
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Учиха Итачи
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Jiryia
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Uchiha Tobi
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Учиха Мадара
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Marto_Yamato
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Хаширама Сенжу
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Minato
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Sasuke
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 
Тобирама
Мисии          I_vote_lcapМисии          I_voting_barМисии          I_vote_rcap 

 

 Мисии

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Мисии    Мисии          Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 1:16 pm

Тук кагето ( Разказвач ) дава мисийте!!!Те могат да бъдат дадени само при повикване от него или по желание.

D-За всички рангове-Възнаграждение-15 руо.
C-От генин до Сенин-Възнаграждение-25 руо.
B-От чуунин до Сенин-Възнаграждение-35 руо.
A-От джуунин до Сенин-Възнаграждение-Зависи от трудността на мисията.
S-Сенин-Възнаграждение-от 100 руо нататък.

ВАЖНО:МИСИИТЕ СЕ ИСКАТ В ТЕМАТА "ПРИ КАГЕТО"!
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeСъб Юли 28, 2012 6:43 pm

искам мисия
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 9:00 pm

Утака мисията ти е ранк А трябва да отидеш КОНОХА и ще бъдеш ухрана на КАГЕТО до суна.Но внимавай по пътя ще има разбойници и крадци.По време на пътя ще имаш компания от акацки(смисал бой ;д)
Върнете се в началото Go down
DarkAura95

DarkAura95


Мнения : 12
Дата на регистрация : 28.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 9:26 pm

Тръгвам от Киригакуре в 7 сутринта, за да мога до обед да съм в Коноха. Пристигнах към 11:30 и прецених, че има достатъчно време да се подкрепя и отскочих до Ичираку.. В 12 бяхме готови за тръгване с Хокагето. Докато пътувахме си говорихме за най-различни неща - от живота, че даже и за.. жени, докато на пътя ни се изпречиха трима разбойници. Преди аз да успея да реагирам, Хокагето ги беше повалила и ми оказа честта да ги разпитам. След разпита установихме, че са пратеници на Сасори, изпратени да убият Хокагето и акомпаньора и (аз). Оставихме ги живи, но ги завързахме за едно дърво - те щяха да се освободят рано или късно, но дотогава щяхме да сме приключили. Продължихме си по пътя и вече виждахме Сунагакуре и изведнъж пред нас се изпречи самият Сасори. В дългата битка бях ранен, а Хокагето беше вдишала от специалната му отрова. Тогава събрахме последните си сили в една последна атака и успяхме да го победим. Оказа се, че това е била "примамка" - човек е приел формата на истинския Сасори, техниките, навиците и чарата му но е използвал само 30% от силата му. Пристигнахме бързо в Суна - трябваше да се приготви противоотрова и то в рамките на 3 дни. Беше много трудно да се направи, дори и от медицинска нинджа специалист, но някакси тя успя и двамата успяхме да се спасим навреме. Почивах седмица в Суна, докато Хокагето си свърши работата и се отправихме към Коноха. По пътя затам нямаше проблеми. Изпратих Хокагето до офиса й и оттам директно се прибрах в Кири
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 9:29 pm

Утака браво награда 75 руо.
Върнете се в началото Go down
DarkAura95

DarkAura95


Мнения : 12
Дата на регистрация : 28.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 10:19 pm

мисия дай, пак да е трудна
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 11:17 pm

Мисията ти е ранк S трябва да отидеш пред портите на суна и да неотрализираш Сасори и дейдара успех
Върнете се в началото Go down
DarkAura95

DarkAura95


Мнения : 12
Дата на регистрация : 28.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeСря Авг 01, 2012 10:23 am

веднага щом ми беше казана мисията малко се паникьосах, защото един човек да елиминира двама от Акатски си е направо подвиг. Сбогувах се с приятелите си (за всеки случай) и тръгнах към Суна. На портите ме пресрещнаха двама шиноби на Суна и ме помолиха за помощ, тъй като някой беше пробил пътя си в селото през всякакви възможни защити и го рушеше безнаказано, а Казекагето беше ранен и не можеше да се движи. Помислих си "Кои са тея копелета...?". продължих напред, бесен от това което са направили и след малко попаднах на един от тях. Беше с дълга руса коса на конска опашка. "Дейдара" - помислих си аз. Приготвих няколко вида балончета да са ми под ръка и се опитах да му направя изненадваща атака в гръб. Той изглежда беше подготвен и избегна атаката ми, след което контраатакува. Успях да му спра експлозиите с водни техники и продължих да го нападам. Той се опита да използва C3, а после и дори C4 върху мен, но се обвих в защитен балон при последното и така останах невредим, за разлика от някои шиноби от Суна. Точно тогава се появи Сасори и извика "Дейдара, копеле такова довършвай го вече, иначе ще убия и двама ви!". Дейдара се обърна към него и му извика "Трай сега, почти е повален!". Възползвах се от факта, че е насочил вниманието си срещу Сасори и успях да го пронижа в гърдите. Той моментално се свлече на земята. Обърнах се към Сасори "Ей ти, ела с мен!", и тръгнах извън селото. Докато бягах, той ме засипваше с атаки, които успявах да блокирам някакси, защото вече му знаех силите - бях се изправял срещу него и преди. Стигнахме на няколко километра от селото и аз спрях и го попитах "Знаеш ли защо те доведох тук?", а той ми отговори "За да не може никой да ти помогне след като те оставя да се мъчиш в агония.". Нападнах го с експлодиращи балончета, но той изстреля много игли от устата на куклата Хируко и причини експлозията преждевременно. Помислих си "Тоя е бая по-силен от Дейдара... Май ще трябва да Го използвам!" и пуснах мантията на опашатия ми звяр в първата форма. Сасори каза "Значи си джинчуурики, а? Е това променя нещата...!" и ме нападна с опашката си, която се удари в неразрушимата броня и отскочи от нея. Възползвах се от това и му хванах опашката с чакра ръцете си и насочих шестте опашки към Хируко. Той не успя да избегне и куклата се пръсна на малки парченца. Пред мен стоеше самият Сасори. Той извади единия свитък на гърба си и след като постави ръката си на него той изчезна. Нападна ме с техника "Огнена Вода", но аз успях да реагирам бързо и успях някакси да се телепортирам над него и да изстрелям различни видове балончета едновременно към него. Той избегна атаката и го нападнах с чакра опашките си. Той отскочи и оттам и призова куклата на Третия Казекаге, който пусна специалната си техника "Железен Пясък". Спирането й беше лесно - водата кара желязото да ръждяса и да стане непотребно. След няколко минути Третия Казекаге бе спрян, чакрата ми почти изчерпана, а Сасори се готвеше за призоваване на 100 кукли. Чух опашатия звяр в себе си "Момче, пусни ме, аз ще се оправя с него... твоята чакра не е достатъчна за да го повалиш, а ако загубиш умираме и двамата!". Послушах го и го освободих. Трансформирах се в пълна Джинчуурики форма и оставих Рокуби да се справи с тях. Не помня какво точно е станало, защото аз почти бях сдал багажа и бях в безсъзнание. Единственото което помня беше събуждането ми в болницата в Суна. Отидох да видя как е Казекагето. Имал е и по-добри дни, но като цяло си беше добре. Той ми благодари и в същия момент му донесоха доклада. Зоната в която се бях бил със Сасори е била напълно унищожена и неизползваема. "Явно моят човек не си е поплювал..." си помислих. Попитах за състоянието на двамата от Акатски. Дейдара е бил жив, тормозен и разпитан, а Сасори е бил мъртъв. Попитах "Какво ще стане с русия грозник?", а Казекагето ми отговори "Ще бъде убит рано или късно... всичко зависи от това кога ще изпее всичко!". Кимнах с глава, сбогувах се с Казекагето и се прибрах в Кири
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeСря Авг 01, 2012 10:38 am

Мисията успешна награда 100 руо.
Върнете се в началото Go down
DarkAura95

DarkAura95


Мнения : 12
Дата на регистрация : 28.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 10:35 pm

дай трудна мисия, че е скучно...
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:39 am

Утака мисията ти е ранк А трябва да отидеш на един остров и да освободиш хората.Там има извесни крадци и убиици който са хванали хората под терор.Успех
Върнете се в началото Go down
DarkAura95

DarkAura95


Мнения : 12
Дата на регистрация : 28.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:47 pm

Веднага се запътих към острова. Изглежда бяха издигнали някакъв вид бариера около острова и 3 часа търсех откъде да мина и анализирах слабите и места. Успях да премина през нея, като се разпаднах на балони - явно не пропускаше само хора вътре в нея си. Продължих към острова и ненадейно бях нападнат от няколко водни дракона, които избегнах в последната секунда и те се блъснаха един в друг и без малко да ме залеят. Видях виновниците - бяха няколко нинджи, използващи воден елемент. По всичко личеше че бяха чуунини. Не беше лесно но успях да убия трима от тях и другите се предадоха. Изглежда те бяха по-слаби от убитите, и си мислеха че нямат шанс за победа. Помолиха ме да ги пощадя и ми казаха къде държат хората за заложници. Направих по 1 клонинг да ги пази да не хитруват и се запътих към мястото. Там ме очакваше капан - шефът на главорезите ме нападна от засада и ме рани лошо. Бях принуден да се доверя на опашатия си звяр да се справи с него, като пуснах мантията и я оставих на самотек. Убиеца беше ликвидиран, а хората освободени. Един от похитените се оказа медицинска нинджа, и излекува раните ми. Взехме лодките на главорезите - те нямаше да им трябват и отведох хората на другия бряг да се върнат при близките си, а главорезите които оцеляха бяха предадени на властите
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:03 pm

Браво Утака награда 50 руо Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии          Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мисии
» Мисии

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Shippuden-Rpg :: Селата :: Киригакуре-
Идете на: